5 000 HUF
13,26 EUR, 14,29 USD
Parfümszoró. Elegáns női pipere téglalap alakú ,szépen 6x31,5vésett aranyhalakkal díszített fekete zománc,kopott aranyozású pumpás -működő,alján 7 ágú koronás jelzéssel, kissé szakadt dobozban. 6x 3,7x1 cm