Drucksachen

Zahl der Lose: 395

cca 1800 Das Te Deum Laudamus deutsch 4 p.
17468.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
2,86

Ludwig Richter (1803-1884) 5 db illusztrációja, vászonon
17469.

Rufpreis:
900 HUF
2,33
2,57

cca 1810 Memoria acebra Barbara Halász. Halotti emlék felirat 22x33 cm
17470.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,25
8,00

1816 Az épségben megtartott szent egy szomoru beszédben mellyet néhai mélt született gróf Toroczkó Szentgyörgyi Toroczkay Therezia úrasszonynak ... koporsó be-tétele felett tartott Sipos Pál. Kolozsváronn 21 + 2 p. Kissé sérült papírborítóval
17471.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,36
11,43
10

1822 A nagyváradi Szent László-templomban elmondott latin nyelvű beiktatási beszéd, 24p
17472.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57
13

1828 Jubileumi elmélkedés Székely jános és Fodor Sársa páros életének ötvenedik esztendejének örömnapján .. mondott Ar. Rákosi Székely Sándor 16p. Papírborítóval, ceruzás családtörténeti jegyzetekkel
17473.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,36
11,43
9

1837 Az Athenaeum 34. sz. szerk: Schedel, Vörösmarty, Bajza. + 1871 Üstökös XXIII. kötet 13-ik szám
17474.

Rufpreis:
3 800 HUF
9,84
10,86

1847 Könyörgés melyet Malom Luiza erdélyi kormányszéki tanácsos néhai Malom Sigmond és Simó Rozália egyetlen leányok koporsója felett mondott Herepei Gergely. Kolozsvár. 8p.
17475.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,33
10,29

Az 1848/49-es szabadságharc eseményei fametszetű illusztárciókon 15 db korabeli újságokban megjelent fametszet fontos esményekről: horvátok lázadása, aradi vértanúk, Kossuth menekülése, stb 1848-1890 között megjelent lapok magyarázó feliratokkal
17476.

Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
14,29

17477.

Rufpreis:
40 000 HUF
103,63
114,29

1849 Nagy Péter: Egy nő hivatása előadva egy halotti elmélkedésben ... Rhédei Mária. Kolozsvár. 1849. 14p. Sérült papírborítóval
17478.

Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
14,29

cca 1850 Hófuvat (Lavina), illusztráció, 21,5×14,5 cm
17479.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,11
3,43

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF