Flohmarkt Zahl der Lose: 581
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2792548
12844
438
Flea Market
Ganésa könyvtámasz pár, kopásokkal, m: 12,5 cm
2792516
12845
438
3200
Flea Market
Fém kínáló, kopott, d: 30,5 cm
2792627
12846
438
3200
Flea Market
ónix gyertyatartó, kopott, sérült, m: 20 cm
2792552
12847
438
Flea Market
Matt zöld váza, fújt, kopásokkal, m: 32,5 cm
2792534
12848
438
Flea Market
Retró hajós fali dísz, kopott, d: 19 cm
2809897
12849
438
Flea Market
Mokett. Mercerezett pamut. 170x124 cm 2834839
12850
438
Flea Market
4 db réz gyertyatartó (2 pár), jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 17-27 cm 2805431
12851
438
Flea Market
Tramontina brazil vadászkés, dobozban, kopásokkal, h: 24 cm 2871848
12852
438
Flea Market
"Tilos a dohányzás" feliratos zománcozott kör alakú fém tábla, kisebb sérülésekkel, átmérő 40 cm 2872023
12853
438
Flea Market
Madármintás réz fali tál, hátoldalon Nemez- és Rostfeldolgozó Háziipari Szöv. címkével, kis deformációval, d: 24 cm
2872037
12854
438
Flea Market
2 db műgyanta figura, festett, m: 8 és 9 cm
2869911
12855
438
Flea Market
Kínai harang, nyelv nélkül. Feliratos, jelzett öntvény 14 cm Chinese bell Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF