Flohmarkt Zahl der Lose: 581
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2866482
13125
438
Flea Market
Marhabőr cowboy kalap, belső méret: 19x15 cm
2866491
13126
438
Flea Market
3 db kő / féldrágakő (holdkő, tejkvarc) tojás, fedeles kerek fadobozban, doboz d: 13 cm 2866526
13127
438
Flea Market
Régi lovaskocsi lámpa. Fém, üvegezett, benne gyertyával. Jelzés nélkül, korának megfelelő állapotban, 21x13x8,5 cm 2867217
13128
438
Flea Market
Díszes, kézzel készített indiai tál, zománcozott réz, némi kopással, d: 20 cm 2867208
13129
438
Flea Market
Ezüstözött fagylaltos, jeges vödör, jelzés nélkül, némi kopással, m: 24 cm, d: 15,5 cm 2834687
13130
438
4400
Flea Market
2867524
13131
438
Flea Market
Kis doboznyi vegyes bolha tétel: prizmák, különféle bélyegzők, üvegvágók, stb. 2867530
13132
438
Flea Market
Vegyes optikai eszköz alkatrészek: kézi refraktométer alkatrészei, távcső lencsék, prizmák, stb.
2867542
13133
438
Flea Market
2692723
13134
438
4600
Flea Market
Nagyobb mennyiségű vegyes csipke terítők, futók, különféle méretben
2867891
13135
438
3200
Flea Market
"Robbanásveszély!", zománcozott könnyűfém tábla, kopásokkal, 39,5x34 cm 2867854
13136
438
8500
Flea Market
3 db MALÉV retró táska: egy utazó bőrönd (sötétkék / feketés szín), két kézi- ill. válltáska (fehér és sötétkék színben). Szintetikus anyag, koruknak megfelelő, sérülésmentes állapotban, helyenként kisebb kopásnyomokkal, 41x36x15 cm és 31x28x11 cm közötti méretben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF