13082. 438. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
5 000 HUF 13,51 EUR, 14,71 USD
0 HUF
Kínai napernyő, papír, bambusz nyél, kézzel festett, javított, sérült. XX. sz. d: 76 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras