13957.
438. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
1957 Hadova bulla avagy műemléki kis káté, humoros kézzel rajzolt és írt oklevél. Akvarell, tus, papír, üvegezett fakeretben. 65×35 cm.