1914 Kogutowitz - Hermann: Zsebatlasz, belül sérült kötéssel. Egászvás... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/438/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Landkarten~1000003/1914-Kogutowitz-Hermann-Zsebatlasz-belul-serult-kotessel-Egaszvaszon-kotesben~II2864345
2864345
17425
438
Maps
Beschreibung: 1914 Kogutowitz - Hermann: Zsebatlasz, belül sérült kötéssel. Egászvászon kötésben
: hsz