17364. 438. Gelaufene Fernauktion Landkarten
5 000 HUF
0 HUF
1933 A Mátra hegység, Kirándulók térképe 6/a sz., 1 : 50.000, M. Kir. Állami Térképészet, vászon, jó állapotban, 99x61 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk