Musik Schalplatten und CD-s, DVD-s Zahl der Lose: 489
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2865408
19286
438
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Elvis Presley Easy come, Easy go LP vinyl, 1972 London. Tokon kopás 2865414
19287
438
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Elvis Presley Forever 32 hits double LP vinyl, 1982, RCA Germany, minimális kopás a tokon 2865413
19288
438
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Elvis Presley The Sun sessions LP vinyl, Yugoton 2865411
19289
438
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Elvis Presley Love songs LP vinyl, 1983 London szép állapot 2865417
19290
438
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Elvis Presley Hits of the 70's LP vinyl, Yugoton, kis kopás a tokon 2865409
19291
438
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Elvis Presley Greatest Hits Vol 2. LP vinyl, 1981, RCA W. Germany 2865410
19292
438
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Elvis Presley Retrun to sender. LP vinyl, 1981, Camden London 2865406
19293
438
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Elvis Presley Suspicious minds LP vinyl, 1982 London. Szép állapotban 2865513
19294
438
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Judith: Kihajolni veszélyes. LP vinyl. Pepíta 1982. Kis kopás 2865514
19295
438
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Puccini Turandot Lukács Miklós vezénylésével LP vinyl. Hungaroton
2865512
19296
438
Music LP-s, CD-s, DVD-s
12 db régi gramofon lemez vegyes állapotú tokokkal, sérült lemezek, Tánczene, nóták, Hoffmann meséi, ilyen vagyok, Lehet, hogy túlságosan szerettelek, Egy rendes ember, stb.
2865516
19297
438
Music LP-s, CD-s, DVD-s
Koncz Zsuzsa Aranyalbum 1967-1973 1978. MHV LP vinyl.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF