Musik Schalplatten und CD-s, DVD-s

Zahl der Lose: 489

Elvis Presley Easy come, Easy go LP vinyl, 1972 London. Tokon kopás
19286.

Rufpreis:
1 200 HUF
Elvis Presley Forever 32 hits double LP vinyl, 1982, RCA Germany, minimális kopás a tokon
19287.

Rufpreis:
1 200 HUF
13
Elvis Presley The Sun sessions LP vinyl, Yugoton
19288.

Rufpreis:
1 200 HUF
Elvis Presley Love songs LP vinyl, 1983 London szép állapot
19289.

Rufpreis:
1 200 HUF
Elvis Presley Hits of the 70s LP vinyl, Yugoton, kis kopás a tokon
19290.

Elvis Presley Hits of the 70's LP vinyl, Yugoton, kis kopás a tokon

Rufpreis:
1 200 HUF
Elvis Presley Greatest Hits Vol 2. LP vinyl, 1981, RCA W. Germany
19291.

Rufpreis:
1 200 HUF
Elvis Presley Retrun to sender. LP vinyl, 1981, Camden London
19292.

Rufpreis:
1 200 HUF
Elvis Presley Suspicious minds LP vinyl, 1982 London. Szép állapotban
19293.

Rufpreis:
1 200 HUF
Judith: Kihajolni veszélyes. LP vinyl. Pepíta 1982. Kis kopás
19294.

Rufpreis:
1 000 HUF
Puccini Turandot Lukács Miklós vezénylésével LP vinyl. Hungaroton
19295.

Rufpreis:
1 000 HUF
12 db régi gramofon lemez vegyes állapotú tokokkal, sérült lemezek, Tánczene, nóták, Hoffmann meséi, ilyen vagyok, Lehet, hogy túlságosan szerettelek, Egy rendes ember, stb.
19296.

Rufpreis:
4 000 HUF
Koncz Zsuzsa Aranyalbum 1967-1973 1978. MHV LP vinyl.
19297.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF