12477.
438. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
15 000 HUF
39,79 EUR, 42,86 USD
Bonaparte Napóleon büsztje, kerámia, festett, jelzett, kopásokkal, m: 34 cm