12510.
438. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
3 200 HUF
8,49 EUR, 9,14 USD
Kisújszállási kerámia falikép (Juhász a nyájával), jelzett, kis sérüléssel, 15,5x23 cm