Dekoratív fa képkeret, apró felületi sérülésekkel, kopásokkal. Belső m... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/438/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Spielzeuge~500015/Dekorativ-fa-kepkeret-apro-feluleti-serulesekkel-kopasokkal-Belso-meret-45x55-4-cm~II2825845
2825845
13464
438
11000
Toys, board-games
Beschreibung: Dekoratív fa képkeret, apró felületi sérülésekkel, kopásokkal. Belső méret: 45x55,4 cm.
: pk