Waffen, Messer Zahl der Lose: 10
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2862056
17000
438
Weapons, knives
C. Jul Robertz jelzett vadászkés 20 cm
2866430
17001
438
Weapons, knives
Rocktrail bicska, zsebkés, jelzett, tokkal, h: 15,5 cm 2864615
17002
438
3800
Weapons, knives
R. Zafrilla Albacete spanyol bicska, jelzett, fa nyéllel, h: 19 cm
2867407
17003
438
Weapons, knives
Régi bicska, szaru, fém, acél, bőrtokban, h: 9 cm, kopott. 2866438
17004
438
Weapons, knives
Régi zsebkés, agancs és fém nyéllel, jelzés nélkül, bőr tokkal, h: 19,5 cm 2867411
17005
438
Weapons, knives
Régi keleti filézőkés, tokban, kopott, h: 20 cm 2864619
17006
438
Weapons, knives
Sharp japán vadászkés, jelzett acél pengével, bőr tokkal, h: 21,5 cm 2864829
17007
438
Weapons, knives
Victorinox bicska, zsebkés tokkal, eredeti katalógussal 2684426
17009
438
Weapons, knives
2863289
17010
438
Weapons, knives
Leon Bozótvágó kés Machete új állapotban 66 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF