Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 226

DN Felső Krisztinakörúti Kaszinó zománcozott kitűző (30mm) T:2 zománchiba
34617.

DN "Felső Krisztinakörúti Kaszinó" zománcozott kitűző (30mm) T:2 zománchiba

Rufpreis:
3 000 HUF
DN Október 23 Mozgalom Babéros Tisztikeresztje festett, ezüstözött kitüntetés mellszalagon (45x45mm) T:1- patina
34618.

DN "Október 23 Mozgalom Babéros Tisztikeresztje" festett, ezüstözött kitüntetés mellszalagon (45x45mm) T:1- patina

Rufpreis:
3 000 HUF
Németország DN Lipcse könyv alakú jelvény leporellóval (26x25mm) T:1- könyv csatja letört Germany ND Leipzig book shaped badge with mini leporello (26x25mm) C:AU missing buckle
34619.

Rufpreis:
2 000 HUF
DN PEK (Politikai Elítéltek Közössége) / A szabad Magyarországért műgyantás kitüntetés mellszalagon T:1- patina, sérült kontraszem
34620.

DN "PEK (Politikai Elítéltek Közössége) / A szabad Magyarországért" műgyantás kitüntetés mellszalagon T:1- patina, sérült kontraszem

Rufpreis:
4 000 HUF
DN A Kisiparban végzett munkásságáért - 50 éves KIOSZ zománcozott bronz kitüntető jelvény (50x36mm) T:1-
34621.

DN "A Kisiparban végzett munkásságáért - 50 éves KIOSZ" zománcozott bronz kitüntető jelvény (50x36mm) T:1-

Rufpreis:
3 000 HUF
DN Érdemes Véradó aranyozott, zománcozott fém jelvény (2db) + Ukrajna DN Dnyipropetrovszki Orvosi Intézet Al jelvény T:1-
34622.

DN "Érdemes Véradó" aranyozott, zománcozott fém jelvény (2db) + Ukrajna DN "Dnyipropetrovszki Orvosi Intézet" Al jelvény T:1-

Rufpreis:
1 600 HUF
34623.

Rufpreis:
2 000 HUF
Amerikai Egyesült Államok 1929-1958. Western Electric Sound System jelzett Ag gomblyukjelvény (2,29g/0.935/6,5x27mm) T:2 USA 1929-1958. Western Electric Sound System hallmarked Ag buttonhole badge (2,29g/0.935/6,5x27mm) C:XF
34624.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Csehszlovákia ~1950. A Csehszlovák-Szovjet Barátság Szövetsége / A Szovjetunióval a világbékéért bronz lemezérem sérült szalagon (60mm) T:VF Czechoslovakia ~1950. Svaz Československo-Sovětskeho Přátelství / Se Sovětským svazem za světový mír (Union of Czechoslovak-Soviet Friendship / With the Soviet Union for world peace) bronze plate medallion with damaged ribbon C:VF
34625.

Csehszlovákia ~1950. "A Csehszlovák-Szovjet Barátság Szövetsége / A Szovjetunióval a világbékéért" bronz lemezérem sérült szalagon (60mm) T:VF Czechoslovakia ~1950. "Svaz Československo-Sovětskeho Přátelství / Se Sovětským svazem za světový mír (Union of Czechoslovak-Soviet Friendship / With the Soviet Union for world peace)" bronze plate medallion with damaged ribbon C:VF

Rufpreis:
2 400 HUF
Csehszlovákia 1962. Toray / IV. Nemzetközi vásár, Brno 1962 ezüstözött, zománcozott bronz kitűző (30mm) T:AU patina, kopott ezüstözés Czechoslovakia 1962. Toray / 4th International Trade Fair, Brno 1962 silver-plated, enamelled bronze badge (30mm) C:AU patina, worn silver plating
34626.

Csehszlovákia 1962. "Toray / IV. Nemzetközi vásár, Brno 1962" ezüstözött, zománcozott bronz kitűző (30mm) T:AU patina, kopott ezüstözés Czechoslovakia 1962. "Toray / 4th International Trade Fair, Brno 1962" silver-plated, enamelled bronze badge (30mm) C:AU patina, worn silver plating

Rufpreis:
2 000 HUF
Gabon DN Országos Csendőrség kétoldalas bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:1-,2 Gabon ND National Gendarmerie two-sided bronze medallion without ribbon C:AU,XF
34627.

Rufpreis:
2 000 HUF
34628.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF