Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 226
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2695023
34617
438
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
DN "Felső Krisztinakörúti Kaszinó" zománcozott kitűző (30mm) T:2 zománchiba 2826489
34618
438
Numismatik
DN "Október 23 Mozgalom Babéros Tisztikeresztje" festett, ezüstözött kitüntetés mellszalagon (45x45mm) T:1- patina 2833336
34619
438
Numismatik
Németország DN "Lipcse" könyv alakú jelvény leporellóval (26x25mm) T:1- könyv csatja letört
Germany ND "Leipzig" book shaped badge with mini leporello (26x25mm) C:AU missing buckle
2826330
34620
438
Numismatik
DN "PEK (Politikai Elítéltek Közössége) / A szabad Magyarországért" műgyantás kitüntetés mellszalagon T:1- patina, sérült kontraszem 2826490
34621
438
Numismatik
DN "A Kisiparban végzett munkásságáért - 50 éves KIOSZ" zománcozott bronz kitüntető jelvény (50x36mm) T:1-
2833920
34622
438
Numismatik
DN "Érdemes Véradó" aranyozott, zománcozott fém jelvény (2db) + Ukrajna DN "Dnyipropetrovszki Orvosi Intézet" Al jelvény T:1- 2828298
34623
438
Numismatik
2829771
34624
438
Numismatik
Amerikai Egyesült Államok 1929-1958. "Western Electric Sound System" jelzett Ag gomblyukjelvény (2,29g/0.935/6,5x27mm) T:2
USA 1929-1958. "Western Electric Sound System" hallmarked Ag buttonhole badge (2,29g/0.935/6,5x27mm) C:XF
2866655
34625
438
Numismatik
Csehszlovákia ~1950. "A Csehszlovák-Szovjet Barátság Szövetsége / A Szovjetunióval a világbékéért" bronz lemezérem sérült szalagon (60mm) T:VF
Czechoslovakia ~1950. "Svaz Československo-Sovětskeho Přátelství / Se Sovětským svazem za světový mír (Union of Czechoslovak-Soviet Friendship / With the Soviet Union for world peace)" bronze plate medallion with damaged ribbon C:VF
2864856
34626
438
Numismatik
Csehszlovákia 1962. "Toray / IV. Nemzetközi vásár, Brno 1962" ezüstözött, zománcozott bronz kitűző (30mm) T:AU patina, kopott ezüstözés
Czechoslovakia 1962. "Toray / 4th International Trade Fair, Brno 1962" silver-plated, enamelled bronze badge (30mm) C:AU patina, worn silver plating
2835995
34627
438
Numismatik
2835993
34628
438
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF