Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 226
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2804810
34521
438
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1953. "A belkereskedelem kiváló dolgozója" rátétes, részben aranyozott jelvény miniatűrrel (35x35mm) T:1 patina
2827879
34522
438
Numismatik
1954. "Munka Érdemérem" zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:1-,2
NMK 606.
2804589
34523
438
Numismatik
~1955. "Országos Mezőgazdasági Kiállítás" rátétes zománcozott, festett Cu jelvény (23x19mm) + 1967. "66. Országos Mezőgazdasági Kiállítás és Vásár / III. Díj" kétoldalas bronz díjérem (70mm) T:1- karc, patina
2834406
34524
438
Numismatik
1956. "Textiles juniális" Cu-Zn lemezjelvény (20mm) T:1-
2741584
34525
438
Numismatik
1957. "V. ORSZ. EJE. BAJN. (Országos Ejtőernyős Bajnkoság) 1957" zománcozott bronz jelvény (20x15mm) T:2
2741580
34526
438
Numismatik
1957. "Felszabadulási Repülő Csillagtúra 1957" zománcozott bronz jelvény (20mm) T:2
2855648
34527
438
4200
Numismatik
1958. "5, 10, 15 és 20 Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért / Belügyminisztérium Országos Tűzrendészeti Parancsnoksága" bronz, ezüstözött bronz és aranyozott bronz kitüntetés (4xklf) mind mellszalagon T:AU,XF 2825303
34528
438
Numismatik
1958. "Berzsényi Gimnázium" zománcozott bronz iskolajelvény (22x25mm) T:1-
2828062
34529
438
Numismatik
1960. "Bp. Természetbarát Találkozó - TTE 50 év - 1960" zománcozott fém jelvény + 1978. "KPVDSZ VMTE - Erdei Telep 1928-1978" zománcozott fém jelvény T:1-
2826625
34530
438
Numismatik
~1960. "I. László Gimnázium (Szent László Gimnázium)" zománcozott iskolajelvény (38x30mm) T:2 zománchiba
2831501
34531
438
Numismatik
~1960. "MVG (Magyar Vagon- és Gépgyár) Rába - Győr" zománcozott tombak jelvény (19mm) T:1
2742238
34532
438
Numismatik
~1960-1970. "Építő Szakszervezet" zománcozott jelvény (20x17mm) T:2
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF