https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 226
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2742232
34533
438
0
1400
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
~1960-1970. "Eötvös József Általános Gimnázium" festett fém iskolajelvény (48x35) T:2 kopott festés
Das Lot is nicht erreichbar
2828300
34534
438
0
5000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
~1960-1970. "Bánki Donát Ip. Tan. Intézet" zománcozott fém jelvény (49x37mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2632830
34535
438
0
1200
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
~1960-1970. "A Könnyűipar Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény, miniatűrrel, tokban T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2828084
34536
438
0
3000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
~1960-1970. "Nehézipar Kiváló Dolgozója" műgyantás, fém jelvény miniatűrrel, tokban + "Gépipar Kiváló Dolgozója" műgyantás fém jelvény és miniatűr, eredeti tokban T:1, a tok belső ragasztása elengedett
Das Lot is nicht erreichbar
2867242
34537
438
0
2800
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
~1960-1970. "Kiváló Újító" ezüst és bronz fokozata (2xklf) műgyantás, ezüstözött bronz és bronz jelvények miniatűrrel, tokban, viselői igazolvánnyal T:XF patina
Das Lot is nicht erreichbar
2833183
34538
438
0
2400
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1961. "BIV (Budapesti ipari Vásár) Budapest" zománcozott tombak jelvény (28mm) + 1968. "BNV (Budapesti Nemzetközi Vásár) Budapest" zománcozott tombak jelvény (33x24mm) + 1975. "Tavaszi BNV V.21-29" zománcozott tombak jelvény (22x40mm) 1977. "Tavaszi BNV május 18-26 Hugexpo" zománcozott tombak jelvény (20x34mm) + 1981. "Őszi Budapesti Nemzetközi Vásár / Hungexpo Budapest" kétoldalas vert bronz emlékérem (70mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2804579
34539
438
0
2400
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1962. "SZÖVOSZ (Szövetkezetek Országos Szövetsége) V. Kongresszus" aranyozott, zománcos Cu jelvény (24x20mm) + 1967. "SZÖVOSZ VI. Kongresszus" festett rátétes, zománcozott Cu jelvény (18x23mm) + Jeckel Ferenc (1950-2012) 1970. "Szövetkezeti munkáért - Jubileumi emlék" kétoldalas emlékérem (70mm) T:1- patina
Das Lot is nicht erreichbar
2847491
34540
438
0
2200
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1963. "Budapest - Winkler Centenárium" bronz jelvény, Winkler Lajos (1863-1939) kémikus, gyógyszervegyész tiszteletére rendezett nemzetközi kongresszus hivatalos jelvénye (18x43mm) + ~1970-1980. "Gyógyszeripari Kutató Intézet - 10 éves Törzsgárda" Zn emlékérem, eredeti tokban (40mm) T:UNC,AU 2814746
34541
438
0
2000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1964. "A Munka Érdemrend" ezüst fokozata, zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, eredeti tokban T:1-
NMK 600. 2870564
34542
438
0
800
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
~1964. "Az Oktatásügy Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény T:AU kis zománchiba
Das Lot is nicht erreichbar
2833799
34543
438
0
1400
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
~1964. "Az Oktatásügy Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény tokban T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2828616
34544
438
0
1600
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1964. "A Munka Érdemrend" ezüstözött fokozata, zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon T:1- patina NMK 600. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse