Moderne Beischläge, Fantasiemünzen Zahl der Lose: 74
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2832141
32065
438
Modern restrikes, fantasy coins
Numismatik
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Liszt Ferenc 1811-1886" ezüstözött Cu emlékérem kapszulában (40mm) T:PP patina
2803653
32066
438
4200
Numismatik
Ifj. Szlávics László (1959-) 2015. "Nemzetünk forradalmai - Budai Nagy Antal-féle parasztfelkelés" kétoldalas Ag emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (15g/0.999/34mm) T:PP
2805378
32067
438
4200
Numismatik
Ifj. Szlávics László (1959-) DN "Nemzetünk forradalmai - A Dózsa-felkelés 1514" kétoldalas Ag emlékérem kapszulában (15g/0,999/34mm) T:1- (PP)
2805371
32068
438
4200
Numismatik
Ifj. Szlávics László (1959-) DN "Nemzetünk forradalmai - Forradalom és szabadságharc 1848-49" kétoldalas Ag emlékérem kapszulában (15g/0,999/34mm) T:1- (PP)
2865195
32069
438
Numismatik
Ifj. Szlávics László (1959-) DN "Szent Korona emlékérem" részben aranyozott, peremén jelzett Ag emlékérem kapszulában (10g/0.925/30mm) T:PP 2663957
32070
438
Numismatik
DN "Történelmi aranypénzek - IX. Keresztély 10 daler, 1904" aranyozott Cu-Ni utánveret "COPY" beütéssel (20g/38,61mm) T:PP 2663967
32071
438
Numismatik
DN "Történelmi aranypénzek - V. Mehmed 500 Kurus 1915" aranyozott Cu-Ni utánveret "COPY" beütéssel (20g/38,61mm) T:PP 2636684
32072
438
Numismatik
DN "Történelmi aranypénzek - II. Philipposz, stater, i.e. 324" aranyozott Cu-Ni utánveret "COPY" beütéssel (20g/38,61mm) T:PP 2663960
32073
438
Numismatik
DN "Történelmi aranypénzek - II. Philipposz, stater, i.e. 324" aranyozott Cu-Ni utánveret "COPY" beütéssel (20g/38,61mm) T:PP 2636686
32074
438
Numismatik
DN "Történelmi aranypénzek - IX. Keresztély 10 daler, 1904" aranyozott Cu-Ni utánveret "COPY" beütéssel (20g/38,61mm) T:PP 2636696
32075
438
Numismatik
DN "Történelmi aranypénzek - Abdul Aziz 500 kurus, 1867" aranyozott Cu-Ni utánveret "COPY" beütéssel (20g/38,61mm) T:PP 2825960
32076
438
Numismatik
DN "Magyarország Keresztény Királyai / Ferenc József 1848-1916" Ag emlékérem (20g/0.333/38mm) T:PP Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF