Kósa István (1953-) 2001. "Richter Gedeon RT. 2001 Centenárium / Egész... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/438/kategorien~Numismatik/Ungarische-Arztliche-Medaillen-und-Plaketten~1500010/Kosa-Istvan-1953-2001-Richter-Gedeon-RT-2001-Centenarium-Egeszseges-fejlodes-a-jovo~II2779576
2779576
31745
438
Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques
Numismatik
Beschreibung: Kósa István (1953-) 2001. "Richter Gedeon RT. 2001 Centenárium / Egészséges fejlődés a jövő nemzedékéért - Aszklépiosz" kétoldalas aranyozott fém emlékérem kapszulában (5x) (42mm) T:PP
: pk