Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) ~1930-1940. "M.U.SZ. (Magyar Úszó Sz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/438/kategorien~Numismatik/Ungarische-Gedenkmunzen-Plaketten~1500009/Gorontser-Greff-Lajos-1888-1976-7E1930-1940-MUSZ-Magyar-Uszo-Szovetseg-1907-jelzett-~II2869708
2869708
31216
438
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Beschreibung: Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) ~1930-1940. "M.U.SZ. (Magyar Úszó Szövetség) 1907" jelzett Ag emlékérem"LE" gyártói jelzéssel (15,91g/0.800/34mm) T:XF
: zille