2 db Delft kancsó, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 29 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/438/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500005/2-db-Delft-kancso-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasokkal-m-29-cm~II2858752
2858752
11355
438
Art-ceramics
Beschreibung: 2 db Delft kancsó, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 29 cm
: karap_norbert