11289. 438. Gelaufene Fernauktion Keramiken
6 000 HUF 15,92 EUR, 17,14 USD
0 HUF
Gránit mustártartó edény, jelzett, kopásokkal, hajszálrepedéssel. M: 24,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras