11301. 438. Gelaufene Fernauktion Keramiken
2 800 HUF
0 HUF
Olasz, teáskanna, tejkiöntő és cukortartó, kerámia, jelzett, kopásokkal, m: 5-14 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert