Porzellan Zahl der Lose: 407
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2862978
11490
438
Herendi porcelán madárka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm 2862981
11491
438
Herendi porcelán elefánt labdával. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 7 cm 2802766
11492
438
Herendi virágmintás porcelán fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, törött d: 9,5 cm
2787736
11493
438
24000
Antik Herendi asztalilámpa, kopott, jelzett: K. Anton. működik, m: 34 cm 2828063
11494
438
14000
Herendi Viktória mintás porcelán doboz, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 17x9x4 cm 2828031
11495
438
Herendi porcelán Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15×8,5 cm
2828034
11496
438
Herendi porcelán Rotschild mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15×8,5 cm 2827987
11497
438
24000
2825936
11498
438
Herendi kék Apponyi mintás asztali óra, "Agrana 2011" matricás felirattal/logóval. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, m: 11 cm 2824609
11499
438
Zsolnay virágmintás mokkás készlet, hiányos: Kanna és 1 db csésze aljjal, jelzett, kopásokkal.
2762485
11500
438
2807225
11501
438
50000
Zsolnay Pompadour mintás porcelán teás készlet, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF