Porzellan Zahl der Lose: 407
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2856668
11381
438
150000
Zsolnay bambusz mintás teás és kávés készlet. 6+6 személyes, egy kannával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan
2856724
11382
438
60000
Zsolnay eozin mázas anya gyermekével. Formaterv Török János: jelzett hibátlan. 21 cm 2622523
11384
438
85000
2717467
11385
438
50000
cca 1920 Zsolnay kaspó. Eozin mázas, jelzett, kisebb mázhibákkal. d: 16 cm, m:11 cm
2858555
11386
438
30000
Lladro spanyol figura, Lány kacsákkal, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
2866051
11387
438
200000
Goebel 47 darabos étkészlet, porcelán, jelzett, szép állapotban.
2866052
11388
438
100000
2784826
11389
438
150000
Zsolnay bagoly, eozin mázas, jelzett, hibátlan, m: 27 cm 2784954
11390
438
100000
2762153
11391
438
70000
Ungvár virágmintás sültes tál, kézzel festett porcelán, 19, sz. második fele, korának megfelelő kopásokkal. 44x31cm
2762154
11392
438
70000
Ungvár virágmintás sültes tál, kézzel festett porcelán, 19, sz. második fele, korának megfelelő kopásokkal. 48x34cm
2824261
11393
438
14000
Bécs 1839 ragu tál, kézzel festett porcelán, kopott, m: 13 cm, d: 26 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF