Porzellan Zahl der Lose: 407
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2846600
11478
438
4800
Herendi kék virágmintás teáscsésze aljjal, d: 15,5 cm, jelzett, hibátlan. 2846601
11479
438
4800
Herendi kék virágmintás teáscsésze aljjal, d: 15,5 cm, jelzett, hibátlan.
2846608
11480
438
3800
Herendi kék virágmintás mokkás csésze aljjal, d: 13,5cm, jelzett, hibátlan.
2846607
11481
438
3800
2846606
11482
438
3800
2846604
11483
438
3800
2846643
11484
438
Herendi virágmintás bonbonier, kis kopásokkal, 13x12 cm 2847163
11485
438
2869261
11486
438
Herendi Viktória mintás porcelán testű lámpa, fa talppal, ernyővel. Kézzel festett, jelzés nem látható, minimális kopással, m: 38 cm. (Égő nélkül, nincs kipróbálva.) 2862964
11487
438
Herendi Viktória mintás porcelán tojás. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 7x5,5x4,5 cm 2862970
11488
438
Herendi virágmintás porcelán tojás, 1948. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 7x5,5x4,5 cm 2862973
11489
438
Herendi Rotschild mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 13,5x9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF