20571.
438. Gelaufene Fernauktion
Privatesammlung aus der Gödöllő Austellung
48 000 HUF
Antik falikárpis, kis sérülésekkel, kopásokkal, 230x115 cm A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.