Kétcsövű elöltöltös csappantyűs vadászpuska. XIX.sz. jelzett, vésett.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/438/kategorien~Privatesammlung-aus-der-Godollo-Austellung/Privatesammlung-aus-der-Godollo-Austellung~2500099/Ketcsovu-eloltoltos-csappantyus-vadaszpuska-XIXsz-jelzett-vesett-Werney-et-al-120-cm~II2870711
2870711
20876
438
130000
Private Collection from the Gödöllö exhibition
Beschreibung: Kétcsövű elöltöltös csappantyűs vadászpuska. XIX.sz. jelzett, vésett. Werney et al. 120 cm
: karap_norbert