20525.
438. Gelaufene Fernauktion
Privatesammlung aus der Gödöllő Austellung
42 000 HUF
111,41 EUR, 120,00 USD
Szecessziós, 3 darabos, aranyozott fém, íróasztali garnitúra, 1910 körül, kopott, kőbetét sérült. / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.