Postkarte Zubehöre Zahl der Lose: 4
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2878561
40004
439
Postcard accessories
Ansichtskarten
Szecessziós dombornyomott képeslap album 144 férőhellyel, kisebb szakadásokkal a borítón / Art Nouveau embossed postcard album for 144 postcards with small tears on the cover
2876956
40005
439
Postcard accessories
Ansichtskarten
300 férőhelyes képeslap berakó album vászon kötésben 2876960
40006
439
Postcard accessories
Ansichtskarten
2 db modern képeslap berakó mappa 2884527
40007
439
Postcard accessories
Ansichtskarten
2 db szecessziós, vászonkötésű képeslap album, 1900-1910 körül, kopott, sérült gerinccel és borítóval. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF