40007. 439. Gelaufene Fernauktion Postkarte Zubehöre
3 000 HUF
0 HUF
2 db szecessziós, vászonkötésű képeslap album, 1900-1910 körül, kopott, sérült gerinccel és borítóval.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras