Postkartensammlungen, Lose Zahl der Lose: 43
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2873605
40020
439
Postcard lots
Ansichtskarten
16 db 1947-es kiadású szentpétervári Lenin Múzeum képeslap vegyes minőségben/ 16 pieces 1947 Saint Petersburg Lenin Museum postcard in mix quality 2845864
40021
439
Postcard lots
Ansichtskarten
ZENESZERZŐK - 14 db régi képeslap vegyes minőségben / COMPOSERS - 14 pre-1945 postcards in mixed quality (B.K.W.I. 874.) 2879176
40022
439
Postcard lots
Ansichtskarten
3 db RÉGI Catharina Klein művészeti képeslap, gyümölcs csendélet, madarak. litho / 3 pre- 1929 Catharina Klein art postcard, fruit still life, birds, litho 2873613
40023
439
Postcard lots
Ansichtskarten
2 db RÉGI magyar város képeslap: Szeged, Vasvár / 2 pre-1945 Hungarian town-view postcards: Szeged, Vasvár 2873645
40024
439
Postcard lots
Ansichtskarten
4 db RÉGI húsvéti üdvözlő képeslap vegyes minőségben / 4 pre-1945 Easter greeting postcards in mixed quality 2873641
40025
439
Postcard lots
Ansichtskarten
NAPOLEON - 2 db régi képeslap vegyes minőségben / 2 pre-1945 postcards in mixed quality 2873654
40026
439
Postcard lots
Ansichtskarten
4 db RÉGI névnapi üdvözlő képeslap vegyes minőségben / 4 pre-1945 Name Day greeting postcards in mixed quality
2873713
40027
439
Postcard lots
Ansichtskarten
2 db RÉGI első világháborús német és osztrák-magyar K.u.K. katonai művészeti képeslapok, vegyes minőségben / 2 pre-1945 WWI German and Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard in mixed quality / "Die Save war stets Euer bester Freund..." , "Sie sind bekannt im ganzen Reich,..." A. M. Vállas
2873980
40028
439
Postcard lots
Ansichtskarten
4 db Régi erotikus művész képeslap vegyes minőségben / 4 pre-1945 erotic art postcards in mixed quality 2886418
40029
439
Postcard lots
Ansichtskarten
8 db RÉGI (1905 előtti) külföldi város képeslap / 8 pre-1905 European town-view postcards 2886412
40030
439
Postcard lots
Ansichtskarten
5 db RÉGI motívum képeslap: művészlapok / 5 pre-1945 motive postcards: art postcards (Glaube und Heimat. 5 Künstlerkarten zu Dr. Schönherrs Drama. Im Verlage des Deutsch-evangel. Bundes für die Ostmark in Wien)
2874115
40031
439
Postcard lots
Ansichtskarten
4 db RÉGI Stengel litho képeslap / 4 pre-1945 Stengel litho postcards
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF