Ignatio Tentscher : Institutiones polemicaeconscriptae in usus academicos. Pragae, 1761. Ignatii Francisci Pruscha, 613p. Korabeli egészbőr kötésben, kissé sérült
Ludovico Ariosto: Sämtliche Poetischen Werke 1-4. Bände. Übertragen von Alfons Kissner. Berlin, é.n., Propyläen. Német nyelven. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerinceken kis sérülésekkel, kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.
Horrible Histories - Box of Books. Angol nyelvű, szórakoztató történelmi könyvsorozat, 20 kötet. London, 2007, Scholastic. Kiadói díszdobozban. / English language book series, 20 volumes, in original box
Jókai Mór 2 regénye német nyelven: Ein Goldmensch. [Az aranyember]. Bp., 2001, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. + Die Letzten Tage der Janitscharen. [A janicsárok végnapjai]. Bp., 1977, Corvina. A borító illusztrációja Kass János munkája. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Sigmund Freud: Zur Psychopathologie des Alltagslebens Wien, 1922. Internationaler Psychoanalytischer Verlag. 334p. Kiadói papírkötésben, kissé kopott, címlap kissé sérült
Lampérth Géza (szerk.): Echos Lyriques De Trianon. Bp., 1928,Hornyánszky Viktor, 255 p. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült és hiányos gerinccel.