19279.
439. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Baráth Ferenc: Irodalmi dolgozatok. Bp.,1895,Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, sérült kötéssel, volt könyvtári példány.