19308.
439. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Egri Viktor: Fölkél a nap. Új Magyar Regények 4. Pozsony, 1928, Írók Kiadóvállalata, 226+(2) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült gerinccel.