19355.
439. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Erkel Ferencz emlékkönyv. Születésének századik évfordulójára írók és tudósok közreműködésével szerk.: Fabó Bertalan. Bp., 1910, "Pátria", 250 p. Számos szögközi fekete-fehér illusztrációval, mellékletekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.