19360.
439. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
Essad Bey: Mohamed. Ford.: Gergely Janka. Bp., 1935, Kosmos, 414+(2) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval