19092.
439. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Gereblyés László: Így volt. Szociográfiai jegyzetek a 30-as évekből. Dési-Huber István rajzaival, Kárász Judit szociográfiai felvételeivel. Bp., 1959., Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.