19075.
439. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
Karinthy Frigyes: Beszéljünk másról. Modern Könyvtár 449-453. sz. Bp., [1914], Athenaeum, 122+(3) p. Első kiadás. Illusztrált félvászon-kötés, sérült, helyenként foltos.