19068.
439. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Szegedy László (szerk.): Magyar gyermekek hálaalbuma Lord Rothermerehez. Bp., Hazafias Kép- és Könyvterjesztő. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.