19078.
439. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Vlagyimir Majakovszkij: Erről. Ford., az utószót és a jegyzeteket írta: Szilágyi Ákos. Az illusztrációk Rodcsenko fotómontázsai. Bp., 1984, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Számozott (910./1500) példány.