19203.
439. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Vörösmarty (Mihály): A rom. A díszítő rajzok Haranghy Jenő munkái. Magyar Klasszikusok I. Bp., [1946.], Szépmíves Műhely, (Stílus-ny.), 30 p.+10 (fekete-fehér egészoldalas képtáblák) t. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, kiadói javított, kissé hiányos, kissé kopott papír védőborítóban, belül, a hátsó kötéstábla mentén sérüléssel.