18717.
439. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
1968 Fotóművészet, a Magyar Fotóművészek Szövetsége negyedévi folyóirata, XI. évf. 1-4. sz. (teljes évfolyam). Szerk.: Rozgonyi Iván. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói papírkötés, kissé kopott, az egyik szám kissé sérült borítóval.