18721.
439. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Lyka Károly: Kis könyv a művészetről. Bp., 1927., SInger és Wolfner. Átkötött foltos egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel.