18708.
439. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Művészeti hetek. Pécs 1941 január 4 - február 3. Bp.,1941,Országos Irodalmi és Művészeti Tanács. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.