18764.
439. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Perényi Imre: A város központja. Tervezés és rekonstrukció. Bp., 1970, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói szakadt, sérült, hiányos papír védőborítóban.