1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Cs. Szabó László: Doveri átkelés. (Nyugateurópai helyzetkép). Bp., 1937, Cserépfalvi, 203+(3) p. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas gerinccel.