1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Pölöskei Ferenc: A koalíció felbomlása és a Nemzeti Munkapárt megalakulása. 1909-1910. Bp., 1963, Akadémiai Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Megjelent 800 példányban.