Bücher: Märchen

Zahl der Lose: 15

19028.

Rufpreis:
5 000 HUF
13,26
14,29
Sebők Zsigmond: Dörmögő Dömötör a dobsinai jégbarlangban. Dörmögő Dömötör utazásai IV. köt. Olcsó Ifjúsági Könyvtár 23. Bp., 1912, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 79 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal. Vukovics Gyula (1933- ) későbbi villamosmérnök, szakíró, a Magyar Mérnöki Kamara örökös tagja részére szóló ajándékozási bejegyzéssel.
19029.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,43
8,00
Szépek Szépe. A Szovjetunió népeinek meséi. Ford.: Ivanics István. Pozsony-Bp., 1983, Mladé letá - Móra. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
19030.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,96
8,57
Ballér Judit: A három kismalac. Mesekönyv térbeli illusztrációkkal. H.n., é.n., Óceán. Kiadói kartonált papírkötés, sérülésekkel.
19031.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,96
8,57
Lázár Ervin: A Hétfejű Tündér. Réber László rajzaival. Bp., 2006, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, ajándékozási bejegyzéssel.
19032.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,18
3,43
Gaál Mózes: Mackó Dani. Bp., Singer és Wolfner. Mühlbeck Károly rajzaival. Kiadói félvászon kötésben, kopott, ragasztott borítóval
19033.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,18
3,43
S. Bell - Dunlop: Narnia titkai A-tól Z-ig. 2007, Gold Book. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19034.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
19035.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
Danielné Lengyel Laura: Valaki elindul. Bp.,1940,Dante. A borító és az illusztrációk Macskásy Gyula munkái. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
19036.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,18
3,43
19037.

Rufpreis:
1 400 HUF
3,71
4,00
19038.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
Mesefolyamok óceánja. Szómadéva. Szankszrit mesék. Vál., ford., az utószót és a jegyzeteket írta: Vekerdi József. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1974, Európa. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, volt könyvtári példány.
19039.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,18
3,43

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF