Deutsche Märzen gesammelt durch die Brüder Grimm. Hrsg. von M. Tilo-Luyken. Mit vielen Bildern von Dora Polster. München, 1921., Wilhelm Langewiesche-Brandt. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, javított gerinccel, kissé foltos lapokkal.
Százszorszép könyvek két kötete: Walleshausen Ilona? Ismeretlen úton + Szegedi István : Bátor kislány a Hanzély utcában. Bp., é.n. Singer. Kissé sérült papírkötésben
Ámuel-Bámuel-Sámuel. Német versek és mesék gyerekeknek. Szerk.: Feleki Ingrid, Kiss István. Világjáró Varázscipők. Bp.,1985.,Móra. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.