1 400 HUF
3,71 EUR, 4,00 USD
Michaelis, Karin: A nagy vendégség. Ford.: Gárdos Mária. Marie Hjuler rajzaival. Bp., [1937], Franklin-Társulat. Első kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, kopottas borítóval.